V Hoofbeats se nikdy nezastavíme – párty střídá single a valíme dál, teď nám navíc došlo, že už to tak je nějaký pátek. Konkrétně osm let, není to sice žádné jubileum, ale co bychom to neoslavili ve velkém! Dary nečekáme, ba naopak – my máme nějaké pro vás: Prvním je rakouský neurofunkový polobůh Mefjus, kterého jsme naposled přivítali na open airu 2014, a druhým německé duo Neonlight – ti nás naposled navštívili dokonce o rok dříve. Mefjus od té doby vydal album Emulation, které bylo později vyhlášeno dnb deskou roku, a Neonlight mají zas na svědomí svůj LP debut My Galactic Tale. Řady singlů a EP snad ani nemusíme zmiňovat.

 

Line-up na hlavní stagi doplní domácí hřebci Symplex, Qo, Computerartist, Joshu4 a Apokain. Na hlavní stagi? 2. září je pořád ještě léto (byť třeba babí), takže pro vás máme i Garden stage, kde sety pouze z vinylů zahrají B-Style, HarryBrothers, Czida a Shaity. Správnou letní atmosféru doplní nabídka burgerů, pořádné pivko a dle chuti i něco tvrdšího.

Přijďte s námi sfouknout svíčky a vytvořit atmosféru, na kterou se jen tak nezapomíná, tohle bude totiž rychta, jak má být!

Event na Facebooku je ready, tak si ho přidejte do kalendáře.