Trochu dalšího mrazu do toho již dost třeskutého počasí tady u nás s sebou do Ska tentokrát přiveze zpola norská, zpola britská dvojka Calyx & TeeBee.

Calyx (v civilu známý spíše jako Larry Cons) a TeeBee (Torgeir Byrknes) fungují jako duo od roku 2004. Oba dva jsou ovšem zkušení DJs i sólo, především TeeBee, jehož tracky jako například Guilty, Bounce, Blue Rose, Silent Depths či Let Go (všechny vydané krátce po roce 2000) by neměly chybět v žádné správné dnb knihovničce.

Calyx & TeeBee svou produkci vydávají pod RAM Records, tedy labelem, který nezaložil nikdo jiný než drum & bassová legenda Andy C, takže o kvalitu produkce strach být vskutku nemusí.  Jejich první společná deska Anatomy vyšla v roce 2007, druhá s názvem All Or Nothing potom v roce 2012. Nejnovější počin 1×1 spatřil světlo světa v dubnu minulého roku. Repertoár těchto protřelých producentů se může pochlubit hity jako Pure Gold, Cloud 9, Get It Twisted, Takes One To Know One nebo třeba povedenou kolaborací s hip hop/dubstepovým duem Foreign Beggars a Djem Craze We Become One.

 

Říká se, že nejvyhrocenější stavy mají občas tendence projevovat se, paradoxně, svými úplnými opaky. Třeba když je vám opravdu dost velká kosa, můžete mít tendence začít zbavovat se všech svých šál, rukavic, kabátů i svetrů, prostě protože vám mozek trapně nakecal, že je vám vlastně horko. Tudíž konkrétně, i když venku právě teď vládně Děda Mráz, v Sku se to podle tohoto principu změní spíš v takové menší satanské doupě. Ostatně jak je pro Sklub zvykem a lze očekávat od Hoofbeats. Zbytek lineupu, který bude oznámen co nevidět, se samozřejmě taky zapříčiní o to, aby tahle party neudělala peklu nic než dobrou reklamu.

17. února! Zapsat za uši!

FB Event