Je nám ctí představit nemilosrdnou dvojku Gancher & Ruin, dvojčata, která jen tak něco nezastaví! Dokládá to i fakt, že na dnb scéně mají již své jedinečné, tvrdě vydřené a zároveň na výsluní vyhřáté místečko, které jde ruku v ruce s velikostí jejich jména. Letos tahle sourozenecká dvojka oslaví desátý rok úspěšného produkování hudby!

Původ identických dvojčat sahá až do drsných arktických zim v Rusku, kde Alexey a Dmitry začínají v roce 2003 koketovat s elektronickou hudbou, což můžeme považovat za jejich první krůčky k nalezení sebe sama v podobě temného stylu dnb. Originalita, jenž pomohla dvojčatům ve světě prorazit, je slyšet hned v prvních tónech veškeré jejich produkce, a jen horko těžko se najde konkurent v jejich stylu. Ozvláštnili se natolik, že se jejich tvorba vymyká všem osnovám klasického dnb, díky čemuž nabírají na jedinečnosti. Charakterizují je tvrdé, striktní až diktující zvuky, které v kombinaci s drtivým tempem a surovou energií zaručují výsledek, jenž nekompromisně zouvá boty každému posluchači. Dvojčata jsou specifická energickým vystupováním při hraní, tlak pumpovaný do tanečního publika srší adrenalinem a v Evropě jsou díky tomu velmi populární. Lidé milují jejich živou show a sehranost za mixem – další eso v rukávu, i když za to nesou zodpovědnost geny.

Gancher & Ruin vydávají na labelech jako jsou PRSPCT Recordings, Tainted Audio, Eatbrain a spousta dalších. Za zmínku stojí na Eatbrainu vydané The Chase EP, čímž hoši chtěli ukázat, že dokážou rozvíjet svou hudební působnost i trochu jiným směrem než tomu bylo doposud, a projevili tak čistě neurofunkový zápal.

24. 3. 2017 nám ruské duo Gancher & Ruin otevře bránu do podsvětí Sklubu v Olomouci. U toho nesmíš chybět! Přijď se nechat vtáhnout masivní energií do ruské show, která Tě rozhodně nenechá chladným! Další, kdo přijede Sko rozsekat v základech, je talentovaný řezník z Ameriky, který se s Vámi mazlit rozhodně nebude, jeho sety jsou totiž nabroušené nekompromisním neurofunkem. Podpoří ho zastupitel české scény, vynikající producent a zároveň výborný dj. Uhádnete, o kom je řeč?

Kup lístek na GoOutu a přidej se na Event na Facebooku