Nevíš, kam v říjnu na party? Doraz 6. 10. 2017 do pražského Crossu, kam Hoofbeats společně s DarkSide Records přivezou pořádnou nálož přísného drum and bassu!

Hlavní hvězdou bude tentokrát Peter Chapman aka Erb N Dub. Stejně jako boss labelu Shogun Audio mistr Friction je i on rodákem z anglického Brightonu a věrnost hutnému místnímu zvuku tenhle chlapík zapřít rozhodně nemůže. Četnost, s jakou se věci z Erb N Dubovi produkce objevují na BBC Radio 1, je jasným důkazem jeho stylu svěžího jako čerstvě padlá rosa a smyslu pro precizní mix. Na něm se Erb N Dub pohybuje se zkušeností žraloka na otevřeném moři. Ze čtyř decků míchá selekci světových matadorů, jako jsou Chase and Status, Wilkinson, ale i rollery Prolixe či Noisie, skvěle doplněné o vlastní kousky. V roce 2016 byl nominován na prestižní ceny DNB Arena Awards v kategorii nejlepší remix roku za předělávku TCho pecky Next Hype. Tu společně s Crissy Crissem a Maluxem přetvořil v plastickou trhavinu, která může představovat nemalou zkoušku statiky každého klubu.

 

Dalším headlinerem, kterého snad není ani méně zasvěcenému publiku třeba dlouze představovat, je tuzemský mazák Rido. Jeho úspěch v holandské stáji Blackout mluví sám za sebe a právem ho už několik let řadí mezi neurofunkové plnokrevníky. Po svém debutovém albu Rhytm of Life z minulého roku plném elektřinou nabitých válů jako Fade Away nebo Veins můžeme doufat v premiéru zbrusu nového zboží. Ještě horký track Response, který ukoval ve spolupráci s ruským duem Synergy dává tušit nevídanou možnost pročištění zvukovodů hned na startu letošní podzimní sezóny.

 

Když se řekne Petrohrad, nemělo by se nám vybavit jen to, že jde o druhé největší ruské město. Pokud jste kvůli bolehlavům po našich mejdanech náhodou nedávali v hodinách historie pozor a už vůbec nevíte, že carské sídlo ztratilo před sto lety status hlavního města veliké Rusy, zapište si za uši alespoň to, že je dnes rozhodně nejmocnějším centrem ruského DNB. Kolébka legendárního projektu Pirate Station, jehož eventy hostí nejlepší světové DJs, vítá tisíce návštěvníků lačných po tvrdších odrůdách žánru. Není divu, že silná scéna motivuje mladé talenty k vlastní produkci. Jedním z nich je teprve dvacetiletý Cod3x. Nedejme se jeho věkem oklamat. Cod3x ve své dílničce soustruží tracky z té nejlepší oceli, kterou by posvětil sám Michail Kalašnikov. Nepřekvapí, že se je nebojí vydávat labely jako Eatbrain nebo Renegade Hardware. Vědí dobře proč: hutné basslines, dynamická intra a řezavý sound tvoří hrubozrnnou atmosféru, pečlivě vybroušenou pro hlavy zvyklé na temné vibrace. Není pochyb o tom, že se na nás snesou tracky ostré jako Laser, nebo DestinedCod3xova posledního EP Destination Point. Charašo, malčik, charašo!

 

Domácí support za Hoofbeats zajistí nechvalně známí Qo, Computerartist, Symplex, Apokain a Joshua, za DarkSide Records se objeví Dj SAYM, Adpeth, VirCZ nebo Dj Cherw. Entry 100 CZK do 22:00, poté 150 CZK.

Event!