S radostí vám oznamujeme, že pod svá křídla bereme nového nadějného jedince, kterým není nikdo jiný, než vámi již dobře známý český dj Roman Hejný aka Holotrope.

Holotrope je nejen talentovaný dj, ale také začínající producent ze Šumvaldu. Před časem jsme vám ho již prostřednictvím krátkého rozhovoru představili. Nyní máme tu čest dát této začínající hvězdě nálepku Hoofbeats a Roman tak bude pravidelně hrát po boku našich jedniček, jako jsou Symplex, Apokain, Joshu4 nebo dělostřelec Shmidoo.

Holotrope se ve světě dnb začal pohybovat během svých studií na vysoké škole. Za zmínku rozhodně stojí fakt, že je tenhle týpek jedním ze zakladatelů dnes již vyhlášené elektronické párty Bass Slide, kterou určitě většina z vás zná. V současnosti věnuje svůj volný čas skládání nových tracků, které dle jeho slov snad již brzy spatří světlo světa. Už se moc těšíme, Romane!

Během své existence na poli zlomených beatů si však Roman po boku Hoofbeats crew už několikrát zahrál. Naposledy na červencové Bass Slide párty v Sku, zároveň pak před pár lety vyhrál dj contest a v Olomouci si zahrál během návštěvy Eda Rushe. Mimo to se také objevil na našem Open Airu
a v pražském Crossu.

A co si sám Holotrope o collabu s Hoofbeats myslí? Zeptali jsme se Romana na to, co
od spolupráce očekává.

Tuto příležitost vnímám a vítám velice pozitivně. Myslím si, že mi to přinese hraní na větších akcích
a že si rozšířím obzory i v jiných krajích než v olomouckém. Kluci to mají suprově rozjeté, jsou dobrá parta, která táhne spolu a celkové se snaží jít stále výš a dělají čím dál víc nadupanější mejdany.

Chystáš se dále pracovat na projektu Bass Slide?

Rozhodně ano, očekávám větší spolupráci s HB ohledně téhle naší párty, která byla mimochodem nedávno v Sklubu s June Millerem a dopadla na jedničku. Takže můžete očekávat další mejdany se zahraničními hosty.

Co máš v plánu do budoucna? Hodláš rozjet nějaké nové projekty nebo se budeš soustředit na vlastní produkci?

Postupem času bych si chtěl dát i nějaké kolaborace s klukama ve studiu a zamakat na společném tracku. V brzké době chystám promo mix, který bude určen pro listopadovou akci v olomouckém Sku a dále nějaký release na HB music. Mám rozdělaných cca 8 tracků, které bych chtěl po novém roce poslat do světa. Nic nechci uspěchat a nechávám tracky pořádně uležet s tím, že se k nim po nějaké době vracím a zvukově je vylepšuji. Snažím se klást důraz na kvalitu před kvantitou.

Hoofbeatscrew se rozhodla tohoto talenta v jeho růstu podpořit a doufáme, že i vy tuto skutečnost přijmete s nadšením. Romanovi přejeme mnoho úspěchů, spoustu skvělých tracků a vám, milí rave friends, co nejméně holotropů při poslechu jeho tunes.