Už jste tu novinku slyšeli? Hoofbeats Music míří na výpravu do nekonečna, a ještě dál! Cross Festival přichází s pokračováním open air festivalu, letos s podtitulem On the Moon, a my budeme u toho.

Rok 2016 byl pro dnb úspěšným a výživným rokem, přinesl nespočet našlápnutých alb a skladeb, spoustu legendárních mejdanů, a taky nás obdaroval místem, kde rozhodně chceš trávit dovolenou – Cross Festivalem. Loňský rok proběhla premiéra tohoto festivalu, a důl Libušín byl jen malá ochutnávka toho, co si pro nás vesmírný tým pořadatelů nachystal letos, doporučujeme si do batůžku zabalit skafandry.

 

Letošní ročník Cross Festivalu se odehraje 9.-11.6.2017 v Rekreačním středisku v Meziříčku, což je oproti loňsku nová varianta, která slibuje nové a nepoznané zážitky. Lineup je letos rozsáhlý napříč mnoha hudebními žánry, ale největší zastoupení zde má elektronická hudba. Nás zajímá dnb stage, kde se za Hoofbeats Music představí QO, SYMPLEX, APOKAIN a JOSHU4. Těšit se můžeš také na jména jako jsou Forbidden Society, Hybris, Rido, A-Cray, a spousta dalších.

Vstupenku v předprodeji kupuj zde, přidej se na událost na Facebooku, a sleduj novinky!