Dmitry Veshunov, známý všem fanouškům jako Receptor, se vůbec poprvé vydává na evropské tour, v rámci které bude mít zastávku i v olomouckém S-Klubu, kde nám předvede hudební masakr, jaký jsme tu ještě neměli. Vzhledem k tomu, že je opravdu těžké ho zastihnout, jsme si nenechali ujít šanci a vyzvěděli od něj jeho postřehy v následujícím interview.

(přeloženo z angličtiny)

Zdravíme Mityo, konečně budeme mít šanci tě vidět na tvém prvním evropském tour, jak složité bylo celou tuhle věc zorganizovat?

Ahoj! Jsem rád, že se to konečně povedlo. Bylo to trochu složitější, protože nelétám letadlem, takže jsme museli zařídit, jak se všude dostat vlakem, získat víza a další potřebné věci. Vše tedy probíhá celkem normálně, jen to trvá trochu déle, než letadlem.

Můžeš nám prozradit, co děláš ve svém volném čase kromě hudební tvorby?

Rád hraju hry, spím a trávím čas s přáteli, celkem běžné věci.

Jak se cítíš na zahraniční tour? Máš kromě vystoupení nějaké další plány?

Moc se těším, až všechno uvidím a navštívím co nejvíce míst půjde. Během tour budu ve čtyřech zemích a čtyřech hlavních městech, takže se nemůžu dočkat, až poznám všechny ty lidi, ochutnám jídlo a drinky, něco pocestuju atd. V Olomouci hodlám taky strávit několik dní!

Jsou nějaké tvoje tracky, které obzvláště rád hraješ živě?

Jo, několik jich je… Hodně se mi líbí, jak ‘Punks’ působí na lidi na parketě. A pak nějaké nové beaty jako třeba ‘Crossover’, ten taky funguje hodně dobře.

Můžeš nám něco říct o ruské dnb scéně a jaké ruské producenty bychom neměli přehlédnout?

Ruská scéna je velká a zdravá. Mám hodně rád zvuk a hudbu od Teddy Killerz, Kije má hodně drsný hluboký materiál, Davip je jedním z nejlepších vůbec. A je tam i spousta dalších, které stojí za to zkouknout, třeba Gydra, Splina, Engage a Synergy.

Jak to vypadá s tvými plány na budoucí releasy?

Snažím se zůstat nezávislý na labelech a povinnostech. Je to trochu trnitá cesta, ale je pro mě pohodlnější vydávat tvorbu kdy chci a hned po tom, co ji dodělám. Takže až něco budu mít, tak to rozhodně bude hned dostupné online.

Nakonec, máš nějaký vzkaz pro tvé české fanoušky?

‘Ahojte!’ Uvidíme se v Olomouci a užijeme si šíííílenou noc!

My za Hoofbeats Receptorovi děkujeme za interview, přejeme mu do budoucna hodně štěstí a budeme se těšit na páteční mejdan v S-Klubu!

RECEPTOR LINKS:

Soundcloud

Facebook

Hoofbeats /w Receptor, Optiv & BTK and RIDO