Na začátek naší letní festivalové sezóny jsme si pro všechny naše fanoušky přichystali skutečnou vychytávku a to v podobě open airu, který se uskuteční v nově otevřeném Wake Parku u Nákla.

Start akce se chystá na druhou odpoledne 17. června a potrvá až do brzkých ranních hodin dne následujícího. Hlavní hvězdou večera bude bezesporu legendární DJ Aphrodite, vlastním jménem Gavin King. Kingova hudební tvorba svými kořeny sahá až do raných let devadesátých a jeho specializací je především jungle, dnes spíše pouze subžánr drum n bassu, kterému ale dnb scéna v podstatě vděčí za svůj vznik, jelikož historicky všem ostatním subžánrům předcházel. King se velkou mírou zasloužil o rozšíření junglu a dnb i mimo underground scénu a mnozí ho nazývají jako „krále junglu“.

Stage name Aphrodite pochází z pozdních osmdesátek, kdy King vedl a hrál v klubu se jménem stejným.  V roce 1999 vydal své první album opět pod názvem Aphrodite. Další s názvem Aftershock následovalo o tři roky později. Jeho nejnovější album Break in Reality spatřilo světlo světa v roce 2007. Pověstné jsou i jeho mixy Urban Jungle nebo Urban Junglist, které se těší velké oblibě mezi fanoušky dnb a jsou považovány za klasiky žánru.

King je rovněž majitelem dvou hudebních labelů, Aphrodite Recordings a Urban Takeover, který vlastní společně s Djem Micky Finnem.

https://www.youtube.com/watch?v=Nf7uIehK2ec

 

DJ Aphrodite bude samozřejmě podpořen mocným supportem. Společnost mu bude dělat třeba Philip T.B.C., DJ a producent z Česka, který hraje již od roku 1998. Jeho sety jsou proslulé svou žánrovou různorodostí, sahající až k hip hopu, dubstepu nebo breakbeatům.

Těšit se můžete třeba i na Schoolera, mladého, ale talentovaného Dje a jména ze stáje Hoofbeats labelu, jako například Symplex, Apokain, ANIMAL nebo Modetech.

Vstup je za lidových 200 korun českých, parkovné za 50 a kemping zdarma. Kromě námi zajištěné skvělé music, můžete samozřejmě využívat i všech atrakcí, které Wake Park nabízí.

V kombinaci s vodou, skvělou hudbou a spoustou jídla i pití se určitě bude jednat o skvělý, typicky letní zážitek. Rozhodně si ho nenechejte ujít!

FB Event