Pořád vymýšlíme jak dál, co extra, a rádi si hrajeme s detaily – náš poslední počin je exkluzivní Hoofbeats Music kolekce s novými triky, tílky, mikinami a čepicemi. Vybrat si můžeš na našem shopu, ale nedoporučujeme čekat, až ti babička z Kysuc řekne, že ti červená sluší – taky by všechno červené mohlo zatím zmiznout!

K nafocení kolekce jsme se sešli v pražském Crossu – jako jo, není to zrovna ateliér, běhat tam se světly a softboxy, to si člověk koleduje, ale zas překonej ten cool faktor. Navíc jsme se nemuseli krčit jenom ve stísněném vnitřku, šli jsme i ven a tam se světlo od sněhu krásně odráželo. Ideální teplota na focení drobných dámských triček že!

Na Facebooku se sem tam někdo pozastavil nad naším modelem – ne, není to žádná parafráze ani reakce na povedené PR Lidlu, je to MC Coppa (Eatbrain)! Přijel za námi z Berlína a krom našeho focení stihl i rozhovor ve Footshopu, který můžeš níže zhlédnout. Coppa samozřejmě nefotil sám, společnost mu dělala blogerka & youtuberka Dewii, kterou bylo možné potkat i na jednom z našich mejdanů v Sku. A aby toho nebylo málo, Hoofbeats Music logo na novém merchi má na svědomí náš kruťák Shmidoo – motto Keep your core hard! je na něm dost znát a to nás baví.