Byl tu zrovinka minulý rok a už je tady zas. Kdo? Švarný rytíř v zářivé mainstreamové zbroji – Dimension! Jako by těch skvělých akcí nebylo za tenhle rok ještě dost, že jo? Každopádně, tahle tiskovka, nebo možná spíše “tiskovka”, je věnována jemu a výběru toho nejlepšího, co tento tajemný, zřídkakdy promluvivší, pan producent kdy stvořil.

Ale nejdřív krátké seznámení se …

Věděli jste, že Dimension se ve skutečnosti nejmenuje Dimension, ale Robert Etheridge? Shocking, right?

No a vzhledem k tomu, že nikde po internetech není k nalezení snad ani jedno interview, samotné informace o Robertovi jsou strohé. Spolehlivě víme, že mu vládne britská kárlovna, má černé vlasy a že je autorem mnoha éterických skladeb, které zdobí nejednu dnb hitparádu a těší nejedno ucho posluchačovo.

Pojďme si tedy místo nudných biografických faktů poslechnout něco málo z Dimensionovy dosavadní tvorby, protož hudbou, a ne Raffaelem, řeknete více než tisíc slov.

Kupte lístek a 19. tohoto října si s námi přijďte zatančit na náš eskový bál, kde právě Dimension bude tou pověstnou a tolik chutnou třešničkou na drum and bassové tortě.

Here goes …

You can come back to mine if you want to … yeah, těžko pohledat lepší písničku, co by lépe ozvučila moderní hookup culture. S pomocí sexu prodáte cokoliv. Merci beacoup!

Komm in der Maschinen, comrade, for the future is dark and automatik!

Říkal někdo Automatik? Fantastik Automatik? Aneb návod jak si zvyknout na automat, když normálně jezdíte s manuálem. Enjoy.🖤

How can she slap! Přiznejme si, každý z nás potřebuje čas od času pořádnou fackou. Ta od Dimensiona navíc přichází se stylem, kterému se jen těžko něco vyrovná.

Ve jménu kozy, ďábla a Dimensiona svatého, Amen!

Chcete se vsadit, že touto letošní peckou Dimension otevře svůj impozantní set?

A že touhle ho zase zavře?

See you there!

Event!