Bylo nebylo. Za sedmero horami a sedmero řekami žilo bylo jedno mladé talentované děvče, které se dalo na řemeslo, do kterého se moc děvčat často nepouští. Ale protože to nebylo jen tak obyčejné děvče, bylo totiž z rodu královského, své řemeslo dělalo velmi poctivě a s noblesou jejímu jménu pouze příslušející.

Milí fanoušci drum and bassu. Ač to tak zní, pohádka to není. Tento příběh se opravdu stal a není tomu tak dávno. Na vědomost se dává, že producentka z rodu Hoofbeats, všem dobře známá Changing Faces, minulý týden vydala svůj nejnovější release, single Monochrome / Hypnotic. První track zveřejnil na youtube stránkách kanál UKF a druhý neméně známé Liquicity. To potvrzuje fakt, že tahle holka to fakt pořádně umí!

Monochrome, v českém překladu černobílý, je název velmi zavádějící, neb track samotný takový opravdu není. Při poslechu příjemné tekuté melodie člověk zavře oči a v mysli se přenese na rozkvetlou lesní mýtinu zalitou odpoledním sluncem.

I Hypnotic se nese spíše v duchu klidném, i když v pozadí můžeme slyšet více svižnější a údernější beat.

Na počest tohoto releasu Ema vydala i novou kolekci a to vše představila širokému okolí v sobotu 9. února ve Footshopu v hlavním městě jejího rodného Slovenska, Bratislavě.

Teď je pouze na vás, abyste si oba songy poslechli a vybrali si ten vašemu srdci bližší a líbivější. Nebude to lehké, ale jak to v pohádkách už chodí, jistě dojdete k dobrému konci. Enjoy!

 

Autor: Bára I.