top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraVašek

Jaký byl rok 2022 u Hoofbeats Music?

Loni náš label Hoofbeats Music oslavil již 6 let svého fungování. A protože nás i letos čeká další skvělou hudbou nabitý rok, pojďme si v rychlosti připomenout, jak náš loňský rok vypadal 👇


Začali jsme zkraje února, atmosférickou peckou "Distance". Tu má na svědomí slovenský producent Kutlo a jeho krajanka, zpěvačka TIMEA. Byl to jeho třetí singl u nás na labelu a soudě podle počtu streamů na Spotify taky zatím nejoblíbenější.


V dubnu se na label s novou peckou "Entity" vrátil Computerartist. Tahle nadupaná, atmosférou až hororová šílenost má pro strach uděláno. Nebojácně jde za cílem naporcovat si crowd svými brutálními plechovými beaty.


Začátek května se nesl ve znamení zopakování úspěšné spolupráce našeho label bosse se svým oblíbeným slovenským parťákem. QO a Trilo to před 4 lety tlačili až k limitu, loni si ale řekli, že tomu naloží ještě trošku víc. "Turn It Up" si okamžitě získala všechny fanoušky neurofunku, kterým bije srdce na 172 úderů za minutu.


V srpnu své dosud nejrozsáhlejší hudební dílo představil Kutlo. K předcházejícím 3 singlům přibyly ještě 4 nové tracky, které dohromady daly vzniknout "Variations EP". Kutlo na něm naplno předvedl svou producentskou všestrannost a stvořil jeden z nejkomplexnějších releasů v historii labelu.


11/11 byl dnem D. Nesl se ve znamení velkého návratu. Náš label boss QO vydal pecku "Oscillate", která se stala jeho prvním sólovým releasem po 5 letech. Po sérií povedených collabů se zase jednou utrhl ze řetězu ve studiu na vlastní pěst a vznikla z toho pořádná petelice.


Naším posledním releasem byl v loňském roce singl "Talk To Me", který si připsal další člen HB Family, Symplex. Na své poměry netradičně zabrouzdal do vod energického tanečního drum & bassu. Líbivou ústřední synthovou melodii a samply ženského vokálu doplnil také pořádně nadupaným beatem, jak je u něj zvykem. V prosinci jsme pak ještě pro jistotu zrekapitulovaly největší pecky z katalogu labelu v rámci kompilace "6 Years of Hoofbeats Music".


A co nás čeká letos? Už brzy se můžete těšit na úvodní Hoofbeats Music release pro rok 2023, zatím můžeme prozradit to, že se na něm podílí 2 čeští producenti, pro které to bude znamenat debut na našem labelu. A věřte nám, máte se na co těšit 😈

0 komentářů

Comments


bottom of page