Pátek nám pomalu klepe na dveře a s ním i bulharský neuro/tech master L 33. S blížícím se eventem jsme se rozhodli vám tohohle mladého chlapíka trochu představit…

Dayan Kutsarov je 23letý dj a producent, který za sebou má, navzdory svému mladému věku, celou řadu úspěšných releasů na několika světově uznávaných labelech: Blackout, RAM, Titan, Bad Taste, Citrus, Rise Audio a hromada dalších… V současné době působí pod Eatbrainem, který zároveň stojí za vydáním jeho posledního alba „Karate“ (2016).

Na své vlastní produkci začal pracovat v roce 2011, přičemž jeho prvním realesem bylo netradičně full album „Step Ahead“, které vydal pod Addictive Behaviour.

 

V roce 2013 se Dayan se svým singlem „Discrete“ objevil na tracklistu Andyho CNigtlife 6. Přičemž právě spolupráce s Andym C a RAM Records byla pro Dayanovu tvorbu zlomová. Pod RAM pak ve stejném roce vydává další debutový singl s názvem „Program“.

 

V roce 2014 pustil do světa své další dílko pod záštitou Addictive Behaviour  – „Melt/Let Loose“. Ve stejném roce pak následuje track s názvem „Saviour“ exkluzivně pro Drum & Bass Arena 18 Years.

 

Dayana si pod svá křídla vzal jeden z nejúspěšnějších dnb labelů – Eatbrain. L 33 se však v souvislosti s požírači mozků objevil již v roce 2014, a to v rámci debutového alba „Tales of the Undead“, u jehož zrodu stál sám „Eatbrain King“ Jade.  L 33 do sbírky all-star linepu přispěl trackem „Comptus“.

 

Nejnovější LP s Eatbrain brandem – „Karate“ přišlo na svět vloni a obsahuje celkem 15 tracků plných srdce rvoucích dropů. Dayan si spolupráci s Eatbrainem chválí, vyzdvihuje přátelské vztahy zejména pak s leadrem Jadeem, který mu pomohl najít vlastního flow a rovněž si cení zpětné vazby, díky které se ve své tvorbě posouvá neustále dál.

 

L 33 vystoupí spolu s Prolixem, Ridem a djs z Hoofbeats crew už tenhle pátek v olomouckém Sku! Připravte se na pořádný mejdan, bude to mimořádné!