Hola aloha všem festivalovým návštěvníkům!

Máme tu ráno před akcí samotnou a než všichni v pospolitosti ztratíme svou soudnost a dobré vychování, je třeba na jednom místě shrnout vše nutné a potřebné.

Jako roku předešlého se náš milý, malý jednodenní festival bude konat v tuze příjemném areálu Wake Parku u Nákla. Kromě tanečků do rytmu zlámaných beatů si budete moci užít mnoha atraktivních vodních aktivit v podobě beach volejbalu, paddleboardu či vodního vleku.

Zajištěno bude rovněž vše potřebné pro občerstvení vašich úst i k zažehnutí vaší žízně. Vaše chuťové pohárky jisto jistě uspokojí šťavnatá vepřová kýta z grilu, klobásky všeho druhu, cigára z udírny, křupavá pizza z pece, vyhlášené burgery od The Buns, langoše a grilované hermelíny. Spláchnout to můžete skvělým pivkem, čepovaným ciderem, nealkem, anebo na slehnutí panáčkem.

Těšit se můžete i na cocktail bar, kde zakoupíte merch, pokecáte s HB crew a celkově se naladíte na pozitivní vlnu.

Start akce plánujeme na jednu hodinu odpolední. Konec k druhé hodině ranní. Na pořadu dne je především hvězdné duo Calyx & TeeBee, Mc Gleb, legendární česká djka Katcha i tuze kvalitní domácí support ze stáje Hoofbeats.

Vstupenky budou k dostání na místě pouze v omezeném počtu pětiset kusů za lidových 300czk.

Příjemným vyšperkováním a ukázkou toho, jak moc si vás ceníme, je i collab s Taxi Plus, které vás na Náklo nebo z něj dopraví za pouhých 180czk.

Stan u nás vychází za rovných 100,- kaček / noc.

Jak se správně orientovat a vědět kudy kam, v tom vám pomůže i tato příhodná mapka.

V areálu ovšem platí i nějaká ta pravidla, která můžete zkonzultovat níže.

Závěrem se nalaďte na tu správnou vlnu tímto atmosférickým videem!

 

Těšíme se na Vás!

Event!