Hoofbeats Music nezahálí a přináší další release s pořadovým číslem 007. Nepracoval na něm sice James Bond, na profesionální zpracování, vytříbený styl a kvalitu obsahu přesto poskytujeme doživotní záruku. Jména pánů Rido a Counterstrike, kteří se podívali na práci našich rezidentních producentů Computerartista a QO, jsou prostě trefou do černého.

Remixové vydání obsahuje tři tracky. První zvukovou stopu – remix tracku Get Down – má na svědomí Rido, mistr zvuku na české scéně etablovaný jako málokdo. Odpustit případnou neznalost tohoto jména lze pouze těm, kdož sousloví drum and bass slyší snad vůbec poprvé. Ostatní, kteří Ridovu práci už dobře znají, nepřekvapí dynamický sound a nekompromisní narace basové linky, která nenechá vydechnout od začátku do konce. Let’s Get Down!

 

O druhý remix se postarala dvojice z jihoafrického Kapského města, pánové Justin Scholtemeyer a Eaton Crous, vystupující pod jménem Counterstrike. Přepracovaná verze tracku Funktion dobře vystihuje jejich zálibu v drsných kompozicích, vysokém energickém zvuku inspirovaném metalem, technem či techstepem.

 

Třetí, bonusový track, je VIP předělávkou válu Apex, který ve své původní podobě vznikl pod rukama jezdců z Hoofbeats přesně před rokem. Práci Computerartista a QO tehdy doprovodil svým hluboko posazeným hlasem Nuklear MC, který se nebojí ušpinit kolaboracemi s těmi nejkrutějšími exekutory, třeba s Maztekem nebo Optivem a BTK. VIP verze tracku Apex má intro opět hutné jako když spouštíte dobře promazanou vrtnou soupravu. Hlas v úvodu nezapomene upozornit, že jde o zvuk kyborga, vytvořeného strojem stvořeným člověkem, napůl z masa, napůl mechanické mysli, navržený pro čas budoucnosti…zdá se, že buducnost je právě teď.

 

Hoofbeats Music release pod číslem 007 můžete zakoupit ještě horký v obchodě Beatport zde!

 

Autor: Luke B.