Bez pochyby jste již zaregistrovali, co pro vaše neurofunkem zlomené duše chystáme 20. 10. v Sku. Jsou-li vaše srdce ryze plechová a vaše sluchovody již prahnou po další nadupané rychtě pod taktovkou Hoofbeats, tak nastrašte všechny smysly!

Po posledním piánku s DC Breaks a Hybrid Minds pro vás máme další mejdan, tentokrát se však stěnami olomouckého Sklubu nerozezní libozvučné liquidy plné hravých tónů, ale čeká nás pořádná šlapárna! Mimo djs ze stáje Hoofbeats atmosféru rozpumpují také dvě zahraniční hvězdy, bulharský Eatbrain  zázrak L 33 a britský PROLIX z Trendkill Records. Následující řádky bychom ale chtěli věnovat jednomu českému velikánovi, o kterém jste již rozhodně slyšeli a jehož slávu ani týpek z Eatbrainu nezastíní…

Pavel Ridošek aka Rido je skutečnou stálicí ve světě elektronické hudby. Skládání tracků se věnuje již dlouhá léta, a jak sám říká, jeho láska k muzice se zrodila v momentě, kdy poprvé uslyšel Experience od britských guruů dance music  The Prodigy. Vždy ho na této hudbě fascinovala energie a zvuk budoucnosti. Od začátku jeho profesního působení v roli dje a producenta prošla Pavlova tvorba postupným vývojem od rave music, přes jungle až k dnb.

Svůj první oficiální track s názvem „Stranger Thing“ vydal v roce 2007 na anglickém labelu Defcom. Od té doby spolupracoval s celou řadou světově uznávaných nahrávacích společností. Mimo již zmíněného Defcom Recordings má za sebou spoustu úspěšných releasů s Fokuz Recordings, Citrus Recordings, Intersection Recordings, Shadybrain Records a v současné době působí převážně pod holandským labelem Blackout. Přičemž právě na Blackoutu vydal své poslední debutové album „Rhythm of Life“.

O tom, že to tenhle pán skutečně umí, se můžeme každoročně přesvědčit z výsledků ankety Drumandbass Awards, kde Pavel pravidelně vítězí v kategorii Český producent roku. Stejné slávy se pak v posledních dvou letech dostalo i jeho nadupanému hitu Let It Roll, který se zrodil ze spolupráce s Counterstrikem.

Zajímalo nás, na čem Pavel momentálně pracuje a zda ve své dílničce připravuje nějaké nové album…

V současné době se soustředím převážně na vydávání singlů, protože k vytvoření nového alba člověk musí mít důvod. Je fajn, když album představí daného interpreta opět trochu jinak. Je to vždy výzva…

Pavel společně s dalšími famózními djs vystoupí 20. října v Sku a už se na tuhle párty moc těší.

S klukama z Hooofbeats se známe již delší dobu a vždy, když se potkáme, tak je to moc fajn a atmosféra je pokaždé skvělá. S Chrisem (Prolix) se známe již dlouhá léta a rozumíme si nejen v oblasti hudby, ale zároveň jsme dobrými přáteli.

See you soon in da club guys!

Pro nedočkavce tu máme přehled těch nejvíc fresh novinek z Pavlovy produkce.

Matys – Power (Rido remix)

Hned na úvod si představíme nejžhavější novinku, která spatřila světlo světa teprve před týdnem. Jedná se o remix tracku „Power“, jehož autorem je polský trance dj  Matys.

 

Sexy Thing

Z Pavlovy vlastní produkce tu pak máme nový singl nesoucí název „Sexy Thing“. Nečekejte však žádnou tvrdou plechárnu. Prostě se nechte unášet v nekonečné smyčce energických tónů.

 

Response

Z kolaborace s ruským duem Synergy vznikl tenhle o poznání neurovější track s názvem „Response“.

 

Strangers

Pro pamětníky tady máme hotovou lahůdku. První Pavlův oficiální track vznik v roce 2007 a nese název „Strangers“. I i po deseti letech života tohoto dítka o jeho kvalitách nepochybuje ani autor sám. A my můžeme jen souhlasit! Enjoy!

 

Rido & Counterstrike – Let It Roll.

Tahle rychta již dva roky vévodí Drumandbass Awards v kategorii Česká skladba roku.  Track, který musí každý srdcař znát. Let It Roll Open Air 2015, opening show. Pojďme se tam alespoň na chvíli vrátit…

Event!