Letošní rok se dostal do finále. My v Hoofbeats si vážíme vaší přízně, kterou nám po celou dobu projevujete. Vše, co děláme, děláme i pro vás. Pro radost z hudby, pro radost ze skvělých akcí, kde tvoříte jedinečnou atmosféru. Jsme si vědomi toho, že je potřeba neustále zvyšovat laťku a klubové radovánky posouvat dál a dál.

Vězte, že Hoofbeats připravuje na rok 2018 velké věci a my vám dnes chceme dát malou vánoční ochutnávku toho, co se pro vás v naší kuchyni peče.

Dámy a pánové, dovolte nám, abychom se s vámi podělili o potěšující skutečnost. Naše pozvání přijali rakouští producenti a mistři mixu Camo & Krooked, kteří do olomouckého Sklubu zavítají již 23. února 2018!

 

Toto duo se objevilo v povědomí hudební obce již v roce 2010, kdy na sebe upozornilo prvním studiovým albem Above and Beyond, které vyšlo pod hlavičkou rakouského labelu Mainframe Recordings. Následoval raketový start vzhůru a pánové už o rok později, v roce 2011, vydávají další skvělou placku Cross The Line, tentokrát již upsáni Colmanově značce Hospital Records.

 

Úspěch alba Zeitgeist, které spatřilo světlo světa o dva roky později v roce 2013, byl pak obrovským spektáklem. Dvojice vyprodává kluby po celé Evropě a objevuje se na největších festivalech jako belgický Rampage nebo tuzemský Let It Roll, kde svůj počin s ležatkou osmičkou představili také.

 

Camo & Krooked nepřestávají tvrdě pracovat a mezi četnými vystoupeními připravují další album, které spatřuje světlo světa v roce 2017. Jejich Mozaik výrazně převálcovává v nedávných cenách Drum&BassArena Awards 2017 ostatní producenty a odnáší si prvenství hned v několika kategoriích (psali jsme zde).

 

Camo & Krooked jsou nepřehlédnutelní nejen ve své tvorbě, ale i v práci s publikem. Během vystoupení skvěle pracují s energií crowdu, staví dynamické kompozice a kombinují tvrdší pasáže s takovými, při kterých máme chuť objímat své ravemates. Přijďte ochutnat to nejlepší od našich sousedů už 23. února 2018.

(Autor: Lukáš B.)

Event!